Корзина
Осенняя распродажа ✅ Cкидки до 10%
✅MotorPro — Магазин мотозапчастей
+380977768066
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Верстат заточування ланцюга бензопили, механічний

 • В наличии
 • Код: BZ-15-066

803,37 грн.

+380977768066
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Верстат заточування ланцюга бензопили, механічний
Верстат заточування ланцюга бензопили, механічнийВ наличии
803,37 грн.
+380977768066
Купить

Описание

Заточной станок для заточування ланцюга бензопили з точною фіксацією вертикального і горизонтального кутів ріжучого зуба. Поставляється без напилка. Для допомоги у виборі діаметра напилка подивіться інформацію в розділі "Заточка ланцюгів"

   

Інструкцію користувача загострювальної верстата ви можете завантажити за посиланням: Manual 15-066.pdf

 

ІНФОРМАЦІЯ З БЕЗПЕКИ
• Під час використання пристрою завжди користуйтеся захисними рукавички і окуляри.
• Завжди працюйте на плоскій і вільної від інших предметів поверхні.
• Роботу виконуйте тільки при заглушеному двигуні бензопили.
• Періодично перевіряйте пристрій на предмет загального стану і зносу напилка.

Інструкція ПО СКЛАДАННЯ пРИСТРОЮ
Заточной пристрій поставляється в повністю зібраному вигляді (см специфікацію складових пристрої). Будь-які круглі напилки (різного діаметру для різних ланцюгів) або плоскі напилки (для сточування обмежувача глибини різу) в комплект пристрою не входять і поставляються окремо.

РАДА:Для забезпечення легкого руху направляючого стрижня (1) через кришку поворотного кронштейна (2) перед роботою капніть на фетровий вставку в кришці кілька крапель мастила для ланцюга.

ВСТАНОВЛЕННЯ НА шИНУ.
• Придбайте круглий напилок для заточення ланцюга потрібного діаметру (для підбору дивись відпо ующую таблицю).
• Встановіть напилок в відповідний отвір на ручці-упорі (3) і затисніть його двома ручними гвинтами (4) (рис. А). Встановіть пристрій зверху на шину з одягненою ланцюгом так, щоб напрямні пластинки (5) прикривали клепки ланок. Зафіксуйте пристрій на шині в такому положенні ручним гвинтом (8) (рис. В).
• Простягаючи ланцюг обережно рукою, впріть зуб, який потрібно заточити, в стопор зуба (7) (рис. С).
• Закріпіть напрямні пластинки (5) ручним гвинтом (6). При необхідності, можна підкрутити викруткою гвинт (12), щоб пластинки сходилися посередині (рис. C).

ПІДГОТОВКА ДО РОБОТИ
• Установка кутів заточки.
1) Відпустіть ручної гайку (9) поворотного кронштейну (14) і встановіть в межах від 0 ° до 10 ° потрібний кут нахилу терпуга у вертикальній площині. Для визначення кута дивіться третій стовпчик в таблиці. Затисніть гайку (9).
2) Відпустіть ручної гайку (10) поворотного кронштейну (14) і встановіть кут нахилу напилка в горизонтальній площині. Це буде 30 ° або 10 °. Для визначення кута дивіться четвертий стовпчик в таблиці. Затисніть після цього гайку (10).
3) Вставте напилок в жолоб ріжучого зуба, попередньо підперши ззаду цей зуб стопором (7) (рис. F).
4) перевірьте положення терпуга по висоті. Він повинен виступати над верхньою площиною зуба приблизно на 1/5 частину діаметра. При необхідності подкрутите ручної гвинт з поділами (11), попередньо натиснувши на поворотний кронштейн, щоб цей гвинт уперся в площину під ним (рис. G).
5) Після всіх налаштувань затягніть гвинт (13). Правильна форма зуба показана на рис. I.

Заточення
6) Заточуйте все ріжучі зуби зсередини назовні, тобто по стрілках на рис. J. Спочатку заточити всі праві ріжучі зуби ( «А» по ​​рис К), а потім, після перекладу кронштейна на іншу сторону шини - все ліві ( «В» по рис. К).
7) Для цього відпустіть ручної гвинт (10), витягніть з жолоба напилок в рамці, поверніть рамку навколо направляючого стрижня, щоб напилок був вгорі, поверніть рамку на кронштейні проти рікинникової стрілки і знову підведіть напилок до зуба, але тепер уже лівої (рис. L). Коли точите праві зуби - перебуваєте з лівого боку шини, коли точите ліві зуби - з правого. Повторіть всі необхідні кроки.

ГЛУБИНА ЗАТОЧУВАННЯ

ПРИМІТКА. Після кожних двох або трьох заточек ріжучих зубів необхідно здійснити правку обмежувача глибини різу кожного зуба.
8) Для цього замініть круглий напилок на плоский (рис. М).
9) Виставте обидва кута заточування на 0 ° (рис. N).
10) Підкручуючи гвинт (11), доведіть напилок до верхньої площини зуба (рис. В).
11) Потягніть ланцюг назад, так щоб напилок встановився над обмежувачем глибини на відстані 1,6 мм від ріжучої кромки зуба (рис. Р).
12) В такому положенні підіпріть зуб стопором (7) (рис. Q).
13) Обертаючи гвинт регулювання глибини заточки (11) проти ч совою стрілки, встановіть необхідну глибину в залежності від типу ланцюга (див таблицю).

ПРИМІТКА.Кожне ділення на гвинті регулювання глибини (11) дорівнює 0,2 мм.

14) Заточення завжди слід здійснювати від внутрішньої сторони зуба до зовнішньої.
Спочатку подправьте обмежувачі у всіх правих зубів ланцюга, а потім переведіть рамку на іншу сторону шини і аналогічно подправьте обмежувачі глибини різу в лівих зубів ланцюга (рис. S).
15) Після того, як обмежувачі глибини різу всіх зубів будуть підправлені до рекомендованої висоти, округлятимете передній кут обмежувача (рис. Т).

SABER

Продукція торговельної марки SABER набула великої популярності в нашій країні завдяки непоганій якості виробництва та невисокій ціні запасних частин. Широкий вибір запчастин та витратних матеріалів до бензопил та мотокос дозволяє обрати саме те, що потрібно для впевненого користування і якісного ремонту.

Окремо слід відзначити високу якість бензотехніки марки SABER. Являючись експертом в царині якісних запчастин, компанія SABER пропонує максимально надійну техніку. Завдяки оптимізації поставок покупці отримують інструмент високої якості по доступній ціні.


Характеристики

Производитель  Saber
Дополнительные характеристики
Гарантия:14 Дней
Состояние товара:Новый
Оплата:При получении (Наложенный Платеж) или Предоплата
Доставка Новой Почтой:1-5 Дней
(Склад) Отправка с городаБуча

Информация для заказа

 • Цена: 803,37 грн.