Корзина
Осенняя распродажа ✅ Cкидки до 10%
✅MotorPro — Магазин мотозапчастей
+380977768066
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Ланцюг бухта -3/8"LP -1,3мм -1640в.л.

 • В наличии
 • Код: BZ-FC-D-050-100R

6 524,78 грн.

+380977768066
 • График работы
 • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ланцюг бухта -3/8"LP -1,3мм -1640в.л.
Ланцюг бухта -3/8"LP -1,3мм -1640в.л.В наличии
6 524,78 грн.
+380977768066
Купить

Описание

Ланцюг ріжучий до бензопили - супер зуб.

Бухта ланцюга 100 футів

Кількість ланок ланцюга - 1640

Крок ланцюга -.3/8LP "

Товщина ведучого звена- 1,3мм

Огляд, ланцюг бензопили супер-зуб ARCHER 3/8P"

Виробник ланцюга - компанія ARCHER, Австралія.

   
 

Ланцюг володіє такими технічними особливостями:

1) Форма зуба - повне долото/супер зуб.

Ріжучий зуб такої форми легко і швидко входить в деревину, на подобі маленького рубанка. Квадратна форма зуба створює мінімальний опір різанню і дозволяє працювати з більшою швидкістю. Зуб вибирає велику, довгу стружку.

2) Покриття ріжучого зуба виконано промисловим хромом.

Сталевий ріжучий зуб, покритий хромом, показує ще більшу твердість і зносостійкість. Крім цього, хромування захищає ланцюг від корозії.

3) Лазерна насічка на верхній кромці ріжучого зуба.

Кожен ріжучий зуб має на кромці лазерну насічку. Вона дозволяє контролювати знос ланцюга і вчасно проводити заточку.

 

Для підвищення зносостійкості ланцюга компанія ARCHER використовує:

1) Термічна обробка ріжучого зуба за технологією "синій зуб".

Сталевий ріжучий зуб проходить загартування для підвищення міцності і твердості. Завдяки цьому він набуває синюватого відтінку і виходить так званий "синій зуб".

2) Контейнер для мастила в сполучному ланці.

В кожному сполучному ланці ланцюга ARCHER штампувати канавка для масла. Завдяки цьому біля заклепки завжди знаходиться свіжа порція масла яка відмінно охолоджує метал і знижує температурний ефект тертя ланцюга. Це інженерне рішення дозволяє зменшити знос пильного ланцюга.

3) Канал в провідному ланці для поліпшеної мастила пильного ланцюга.

Кожне провідне ланка, має виштапованій радіальний канал. Це канал виконує дві функції. По ньому подається масло в контейнер для масла знаходиться в сполучному ланці. Також цей канал працює як гребінка, розподіляючи масло для змащення ланцюга по пазу шини. Це зменшує взаємне тертя шини та ланцюга і дозволяє збільшити їх термін служби.

 

Якість: Преміум заміна.

ARCHER
ARCHER (АРЧЕР) - виробник запасних частин до бензопил та мотокос з Австралії.
Офіс компанії знаходиться за адресою:
380 FOLEYS ROAD,
DERRIMUT VIC 3030
AUSTRALIA

Основні виробничі потужності компанії розташовані в КНР.На сьогоднішній день продукція ARCHER представлена більш ніж в 70 країнах по всьому світу.

Переваги продукції марки ARCHER

Якість продукції.
Продукція має дуже високі споживчі якості, при цьому вона лишається в доступному, для середнього громадянина, ціновому сегменті.
Ланцюги ARCHER.
Ланцюги виготовляються на сучасній фабриці площею 10 000 квадратних метрів. Для виготовлення ланцюгів використовується німецька легована сталь.Сталь в рулонах подається в пресовий цех, в якому потужні преси штампують частинки ланцюга. Процес виготовлення частинок ланцюга повністю автоматичний.Після штампування, частинки майбутнього ланцюга передаються на гартувальну ділянку. На даний час фабрика має дві повністю автоматичні гартувальні лінії та вісім напівавтоматичних гартувальних постів. Напівавтоматичні гартувальні пости потребують ручної засипки частинок ланцюга в бункер. Далі процес гартування проходить в автоматичному режимі. Після цього ріжучи зуби ланцюга подаються на ділянку для покриття хромом.Після хромування, ріжучи зуби передаються в цех заточки. Процесс заточки повністю автоматизовано.Після того як ріжучи зуби заточено, всі частинки ланцюга передаються в складальний цех. В цьому цеху створюється готовий ланцюг. На даний час на фабриці встановлено 12 автоматичних складальних ліній.Особливу увагу компанія ARCHER приділяє якості своєї продукції. На території фабрики є власна лабораторія контролю якості. Загальна площа лабораторії 100 кв.м. Загальна вартість обладнання, що використовується для контроля якості близько 6 мільйонів доларів США. Кожну годину співробітники лабораторії беруть зразки продукції з кожного технологічного процессу. За допомогою сучасного обладнання яким оснащена лабораторія вони перевіряють геометрію ріжучих зубів, заклепок та ланок, міцність та склад металлу ланцюга. В разі виявлення навіть мінімальних відхилень від стандарту відповідний технологічний процес зупиняється до усунення причини збою.

Цінова політика.
В залежності від групи товарів роздрібна вартість продукції ARCHER для споживача нижча на 15-30% ніж в інших брендів. При цьому якість запасних частин залишається на максимальному рівні.

Гарантійні забов`язання
Якість продукції дуже висока і відсоток гарантійних випадків дуже малий. В разі виникнення гарантійної ситуації ми робимо безкоштовну заміну без зайвих питань.

Продукція компанії ARCHER (АРЧЕР) поставляєтся Українским покупцям з 2010 року . Особливу увагу ця Австралійська компанія приділяє якості своєї продукції. Прекрасно розуміючи, що профессійні користувачі бензопил не хочуть витрачати час на заміну і ремонт, а намагаються максимально швидко виконати заплановану роботу, інженери компанії пропонують найкращі ланцюги з ріжучим зубом "супер зуб" і максимально міцні направляючі шини.

Профессійні шини ARCHER мають широкий носок на чотири заклепки, який дозволяє максимально довго працювати в самих важких умовах. Для великих валочних бензопил, ARCHER пропонує шини з носком який має шість заклепок. Полотно шини виготовлено з легованої сталі по технології трислойної ламинації. Для боротьби з коррозією по поверхні шини виконана покраска антикоррозійним лаком нанесенним порошковим методом. На носку шини встановлений роликовий підшипник, який дозволяє максимально продовжити строк служби зірочки за рахунок зменшення втрат на тертя під час роботи і як наслідок зниження температури нагріву полотна. Бо саме значний перегрів шини призводить до того що носок "розлазиться."

Дуже добре показали себе поршнєві групи виробництва компанії ARCHER. Для виготовлення поршневих компанія використовує технологію лиття без тиску. Завдяки цьому, в процесі охолодження матеріал цилиндру встигає позбутися від газів і домішок. В результаті цього кристалічна решітка металу виходить рівною, а сам циліндр міцним. Виготовлені таким чином циліндри при нагріванні розширяються рівномірно і добре відводять тепло. Завдяки цьому поршнєві групи марки ARCHER "ходять" набагато довше циліндрів інших марок.

Особливу увагу слід звернути на якість ланцюгів фірми ARCHER. Основною перевагою цих ланцюгів є те, що завдяки закаленому металу заклепок і перед-розтягуванню на фабриці, під час виробничого процесу, ланцюги практично не тягнуться. Це дозволяє працювати ланцюгом дуже довго і при правильній заточці використовувати ланцюг до повного ізносу ріжучого зуба.

Завдяки такому великому ресурсу використовувати ріжучі ланцюги для бензопил марки ARCHER виходить дуже вигідно з економічної точки зору. Ці ланцюги обладають високою швидкістю різання завдяки спеціальній заточці ріжучих зубів. Зуби покриваються слоєм промислового хрому для збільшення твердості і тривалого тримання форми заточки. Такі технічні переваги в доповненні з ефективною системою змазки заклепок роблять ланцюги ARCHER незамінним інструментом для роботи з будь яким типом деревини.

Продукція марки ARCHER представлена в багатьох странах світу. На карті можна побачити прапори країн, в яких є представництво компанії ARCHER - Австралія. Завдяки високій якості і доступним цінам ланцюги і шини для бензопил виробництва компанії ARCHER можна знайти у всіх куточках світу. В країнах з холодним або жарким кліматом, на заході чи сході люди віддають перевагу якісним запчастинам марки ARCHER.

Характеристики

Дополнительные характеристики
Гарантия:14 Дней
Состояние товара:Новый
Оплата:При получении (Наложенный Платеж) или Предоплата
Доставка Новой Почтой:1-5 Дней
(Склад) Отправка с городаБуча
Тип запчасти для бензопилЦепи пильные (Бухта)

Информация для заказа

 • Цена: 6 524,78 грн.